Truhlíky

První zavlažovací truhlík na světě, který stvořil zahradník.

Češi mě milují a odvážejí si mě do Ameriky, Anglie, Austrálie, Německa, Rakouska, Švýcarska a říkají, že u nich mají pouze jednodílné samozavlažováky, které se jim neosvědčily.

Profesionální zavlažovací systém LEBIŠ

Profesionální zavlažovací truhlík systém Lebiš na 100 % splňuje potřeby rostlin
Knoty Lebiš = prodloužené kořeny rostlin.
POZOR - Knoty se nesmí prát v horké vodě, znehodnotí se! Usušit, vydrtit!
Profesionální zavlažovací truhlík systém Lebiš je dokonalý a jedinečný. Rostliny v něm lépe prospívají, rychleji rostou a bujněji kvetou.

Když se velkou novinkou na západním trhu staly v roce 1980 samozavlažovací truhlíky, zatoužil jsem po nich i já. Po roce pěstování v nich jsem však byl velice zklamán. Poznal jsem, že je zřejmě vymyslel člověk, který nerozuměl řeči květin a obchodníci je převzali i se všemi nedostatky.

Na základě mých předchozích dlouholetých zkušeností se mi proto podařilo vymyslet truhlík, který znáte z obchodů pod názvem Zavlažovací truhlík systém Lebiš. Vytvořil jsem tak novou originální technologii pěstování balkónových i pokojových květin a zeleniny. První zavlažovací truhlík na světě, který vymyslel zahradník.

Vynikající výsledky při pěstování květin a zeleniny.

Záruka bohatých nárůstů i na rozpálených jižních oknech a balkonech
Zajištění zálivky i na několik dní
Snadná zálivka do hluboké misky, nedochází ke zničení omítky
Vysoká životnost knotů ( min. 20 let)
Poradenství o pěstování balkonových květin. A mnoho dalších výhod oproti jiným truhlíkům. ( 602 525 807 )

Knoty

POZOR - knoty, které plavou na vodě, nefungují!

O kapilaritě jsme se učili v páté třídě základní školy. Právě tehdy zřejmě byli výrobci "samozavlažováků" za školou, tak neví nic o kapilaritě.

Samozavlažovací jednodílné truhlíky, a to na celém světě, mají knoty plovoucí. Tyto knoty nesplňují kapilaritu a předávání vláhy do substrátu.

Kvalita knotů je pro Zavlažovací truhlík systém Lebiš rozhodující.

zAHRADNICTVÍ LEBIŠ

Zabýváme se produkcí balkonových květin se specializací na pelargonie, petúnie, surfinie a jasmínokvětý lilek - solanum.

RYCHLÉ ODKAZY

Otevírací doba

Únor - Říjen   
Aktuální otevírací doba je přehledně zobrazena na stránce "Kontakty" 

Copyright © 2021 Zahradnictví Lebiš s.r.o.
usercartcrossmenucheckmark-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram