Květiny pijí z knotů po 15 letech

Odstranil jsem doporučované hnojivo Kristalon a substráty AGRO CS ČESKÁ SKALICE. Byl to můj velký omyl a omlouvám se mým čtenářům a pěstitelům původního vydání. Vyhledejte si nové informace o hnojivu a substrátu.

Vracím se v podnikání o patnáct let zpět

Vážení přátelé,

co mně vrací zpět o patnáct roků v podnikání? Zákeřná nemoc, kterou jsem si prošel. A vyléčil se! Začínám znovu. Touto přepracovanou publikací, která poprvé vyšla před patnácti lety v roce 1998.
Jsem člověk, který věří přírodě a jejím zákonům. Rád mluvím s květinami. Věřte, že mi vždycky řeknou, co potřebuji. Inspirují mě. A také důvěřuji lidem, kteří mají dar vidět víc, než ostatní...
Po celou dobu svého podnikání od roku 1985 jsem v Boskovicích navštěvoval vědmu paní Hrazdírovou. Dnes už nežije, ale vše, co mi předpověděla, se až neuvěřitelně plnilo. Díky ní jsem byl připraven odolat osudu.
Začal jsem mít zdravotní potíže a diagnóza zněla rakovina mízních uzlin. Po skončení chemoterapie a vyléčení z rakoviny mně byla doporučena paní, která umí číst z informačního pole člověka. Úvodem sezení mně sdělila několik poznatků o mém těle a také, že se vrátím v podnikání o 15 roků zpět. Šel jsem se nechat vyšetřit ultrazvukem a lékař mně sdělil stejné nálezy.

Rozpadla se mi rodina, z firmy odešla má dcera, na kterou jsem spoléhal… byl jsem na dně. A pak jsem jednou vzal do ruky svou publikaci „Květiny pijí z knotů“, která vyšla v roce 1998. A najednou jsem pochopil, že právě tím musím začít své nové podnikání. Vracím se o patnáct let zpět, jak mi předpověděla žena, která vše věděla, přestože mě vůbec neznala.

Petr Lebiš

Publikace

zAHRADNICTVÍ LEBIŠ

Zabýváme se produkcí balkonových květin se specializací na pelargonie, petúnie, surfinie a jasmínokvětý lilek - solanum.

RYCHLÉ ODKAZY

Otevírací doba

Únor - Říjen   
Aktuální otevírací doba je přehledně zobrazena na stránce "Kontakty" 

Copyright © 2021 Zahradnictví Lebiš s.r.o.
usercartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram