Naši zákazníci

Hodnocení a fotografie od našich zákazníků

Dobrý den pane Lebiši, na základě dnešního telefonátu Vám zasílám pár fotek sněhové laviny. V červenci ji kroupy pomlátily, v srpnu jsem ji dle Vašich pokynů ostříhala a tohle je současnost. Snacha mi ji dnes vyfotila a uložila do PC. A já hned posílám.
Uvidíme, co s ní udělá mrazík. Dám pak vědět. Mějte se moc hezky. Zdraví Věra Andělová
Dobrý den ,chci se vám ukázat jak dokáže chlap vypěstovat takové pěkné pelargonie, byli zakoupeny u vás a hnojivo i zemina taky. Byl jsem letos nadšen. Moc se to všem líbilo. Tak se mějte a děkuji za rady s pozdravem Hazdra Libor okres Nymburk.
Dobrý den, zasílám Vám fotografii balkonu s Vašimi muškáty zasázenými do Vašich zavlažovacích truhlíků. Takto vypadaly v polovině září letošního roku. S pozdravem Eva Tyrnerová
Dobrý den, chtěla bych Vám tímto poslat pár snímků z našeho letošního kvetoucího Heřmanova. Zakoupili jsme na obci Vaše truhlíky a hnojivo a výsledek stojí opravdu zato. Díky, Chadimová -Starostka Obce Heřmanov
Dobrý den posílám Vám malou ukázku která díky vašim truhlíkům je fantastická a vašim rostlinám.Děkuji a přeji krásné léto z pozdravem Jeřábková
Vážený pane Lebiši, tímto bych se chtěl pochlubit fotografiemi nákvětů pelargonií díky Vašich úžasných samozavlažovacích truhlíků.
Používám je již řadu let a až letos jsem se rozhodl se o tu krásu podělit i s Vámi.
V minulém roce na podzim nám proběhla revitalizace domu a tím i nová balkonová konstrukce. Z toho důvodu jsem se rozhodnul obměnit i stávající truhlíky.
Používal jsem tehdy velikosti 50 cm, ale usoudil jsem, že 60 cm jsou k pěstování nejideálnější.
V lednu tohoto roku jsem si přes Váš e-shop objednal nové truhlíky, upevňovací koše, hnojivo START, FERT.
Tohle vše tuto sezónu používám a docílil jsem těchto krásných vodopádů květů. Kromě hnojiva FERT doplňuji do zálivky ještě tekuté slepičince a taky pro odolnost vůči škůdcům vitality komplex.
Přesvědčil jsem se, že ve Vašich samozavlažovacích truhlících se může pěstovat v podstatě cokoliv. Pěstuji v nich i levandule a buxusy.
Děkuji a přeji pěkný den Jakub Návrat, Příbor

zAHRADNICTVÍ LEBIŠ

Zabýváme se produkcí balkonových květin se specializací na pelargonie, petúnie, surfinie a jasmínokvětý lilek - solanum.

RYCHLÉ ODKAZY

Otevírací doba

Únor - Říjen   
Aktuální otevírací doba je přehledně zobrazena na stránce "Kontakty" 

Copyright © 2021 Zahradnictví Lebiš s.r.o.
usercartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram