KVĚTINY NA DOBÍRKU

Hořcový stromek

Hořcový stromek

Výprodej !! Trvalka, která se pěstuje ve větších nádobách a je ozdobou teras a bakónů. Má dřevnatý stonek, je tedy velmi odolná povětrnostním podmínkám. Kvete modrým drobným  květem a dá se tvarovat do stromku a nebo do keře. Při správném pěstování vydrží i několik let. Na zimu se schová do chladnější místnosti.

Cena: 29,- Kč s DPH

Více variant

Sedum - rozchodník

Sedum - rozchodník

Výprodej !!Vynikající trvalka, která se hodí díky malým nárokům a výraznému vzhledu na balkony, lodžie a do nejrůznějších nádob. Nenáročná na půdu i ošetřování. Velmi dobře roste na slunečných místech. Přiměřená zálivka, nepřemokřujeme. Sedum vytváří zlatožluté polštáře, které dobře odolávají i zimě. Ideální i pro podzimní osázení. 

Cena: 12,- Kč s DPH

Více variant

Olověnec - plumbago

Olověnec - plumbago

Výprodej !!!Nádherná květina s blankytně modrými květy, kvete od června do září. Krásně se tvaruje, buď jako stromek či keř, dorůstá cca 80 cm výšky. Ideání je pěstování v nádobě. Před prvními mrazíky je třeba rostlinu přenést do místnosti. 

Cena: 49,- Kč s DPH

Více variant

Osteospermum

Osteospermum

Výprodej !!!Letnička do nádob s velkými květy podobnými kopretině, které se v noci a při špatném počasí zavírají. Roste vzpřímeně. Dá se kombinovat s jinými letničkami. Vyžaduje světlé, slunné stanoviště a pravidelné hnojení. Při nedostatku světla méně kvete.

Cena: 12,- Kč s DPH

Více variant

Zahradní velkokvětý ibišek

Zahradní velkokvětý ibišek

Rostliny dorůstají až do výšky 1m, dobře se větví a mají mnoho květů o vel. 25 cm v průměru.  Květina vhodná pro pěstování v nádobách i ve volné půdě. Snesou teploty pod bodem mrazu, je vhodné je zazimovat jako růže.
Při teplotách okolo -10 °C namrznou, ale kořeny přežívají a následující rok rostlina kvete naprosto stejně nebo lépe.

Cena: 99,- Kč s DPH

Více variant

Oxalis - Čtyřlístek, jetelíček

Oxalis - Čtyřlístek, jetelíček

Má červenohnědé převislé stonky a žluté květy, které se na noc zavírají. Čtyřlístek je poměrně odolný vůči chorobám i škůdcům. Přes léto se rostlinám daří na dobře osvětleném, ale před úpalem chráněném stanovišti, kde při rovnoměrné zálivce a pravidelném přísunu živin prospívají a bohatě kvetou až do příchodu prvních mrazů.  

Cena: 25,- Kč s DPH

Více variant

1