KVĚTINY NA DOBÍRKU

Převislé muškáty

Převislé muškáty

VÝPRODEJ! Muškáty jsou nejoblíbenější balkónovou květinou, kvetoucí od jara až do podzimu. Jejich nárusty dosahují délky až 1,5 m. Vyžadují neustálý přísun živin, doporučujeme hnojit do každé zálivky,univerzálním krystalickým hnojivem UNIVERSOL BLUE.. Nesnáší přemokření. 

Cena: 09,- Kč s DPH

Více variant

Begonie Boliviensis

 Begonie Boliviensis

 VÝPRODEJ!! Odrůda Begonie Boliviensis je určena především do velkých nádob a  truhlíků. Rostliny bujně rostou a vytváří girlandu atraktivních květů. Rostliny doporučujeme pravidelně 2x týdně hnojit. Může se pěstovat na jakékoliv straně, především dobře snaší přímé slunce, plně nahradí převislé muškáty pěstované na jižní straně. Vytváří hlízu, ze které je možné rostlinu pěstovat i několik let.

Cena: 24,- Kč s DPH

Více variant

Begonie velkokvětá hlíznatá

Begonie  velkokvětá hlíznatá

VÝPRODEJ!Rostliny jsou nepřevislé, bohatého vzrůstu, kvetou velkými květy kaméliovitého tvaru. Milují stín a polostín.Užasně vyniknou v truhlíku na okně, balkoně.

Cena: 29,- Kč s DPH

Více variant

Převislá surfinie množené řízkováním

Převislá surfinie množené řízkováním

VÝPRODEJ! Bohatě kvetoucí květina s velkýmí převisy potřebuje slunce, hojnou zálivku a časté hnojení. Odkvetlé květy je třeba odstraňovat, lépe pak na kvétá. Rostlinu pravidelně, preventivně ošetřujeme postřikem proti padlí (postřik Discus).

Cena: 12,- Kč s DPH

Více variant

Pelargónie Zonale

Pelargónie Zonale

 Zonale-muškáty vzpřímené se hodí do květinových truhlíků a různých balkónových nádob. Mají v oblibě slunná a chráněná místa. Jsou ozdobou balkónů a teras. Přezimují v chladné místnosti , na konci zimy  seřízneme a na jaře nově vyrostlé výhony zaštípneme - roslina si tak udrží pěkný kompaktní tvar.

Cena: 49,- Kč s DPH

Více variant

Verbena

Verbena

VÝPRODEJ ! Dobře se kombinuje s jinými letničkami. Podmínkou dobrého růstu a bohaté násady květů je pravidelná zálivka a pravidelné hnojení. Polostín. Doporučujeme během léta rostlinu několikrát preventivně ošetřit postřikem proti padlí (postřik Discus).

Cena: 17,- Kč s DPH

Více variant

Milion Bells

Milion Bells

VÝPRODEJ!Velmi oblíbená součást každé moderní zahrady. Vyžadují lehký rašelinový substrát, stále přiměřeně vlhký, pravidelné přihnojování. Dobře prospívají na slunném i polostinném stanovišti. Doporučujeme během léta rostlinu několikrát preventivně ošetřit postřikem proti padlí (postřik Discus). Milion Bells mají samočistící schopnost - jejich květy po odkvětu sami opadají, není třeba je odstraňovat ručně.

Cena: 12,- Kč s DPH

Více variant

Zeleň do truhlíku

Zeleň do truhlíku

VÝPRODEJ !Je oblíbená, nenáročná, rychle rostoucí rostlina. Během sezóny rozzáří stanoviště svými sytě zelenými, až 1 m dlouhými výhony. Dá se kombinovat s jinými, nejlépe kvetoucími letničkami. Snáší dobře slunce i polostín. Přezimuje i na skalce. Nevymrzá.

Cena: 24,- Kč s DPH

Více variant

Bacopa

Bacopa

VÝPRODEJ!Jemná vděčná letnička pro závěsné nádoby a truhlíky je bohatě větvená. Celé léto kvete záplavou drobných kvítků. Rychle se rozrůstá a výborně doplňuje kombinovaně osazené nádoby. Vyžaduje plné slunce nebo polostín, nesnáší přeschnutí, potřebuje vydatnou zálivku a hnojení. Doporučujeme univerzální krystalické hnojivo Uniíversol Blue.

Cena: 24,- Kč s DPH

Více variant

Fuchsie převislá

Fuchsie převislá

VÝPRODEJ! Balkónovka, která tvoří bohatý kompaktní převis plný kvítků v rozmanité škále barev. Fuchsiím se daří v mírném polostínu. Během vegetace mírně zaléváme, a do každé zálivky přidáváme hnojivo. Na zimu rostliny sestříháme a přezimujeme v místnosti kolem 5-8 stupnů.Velmi málo zaléváme.

Cena: 24,- Kč s DPH

Více variant

1 2 3 4 Další