JAHODY

Jahody stáleplodící převislé - ELAN F1

Jahody stáleplodící  převislé - ELAN F1

ELAN F1 je vhodná odrůda pro pěstování v květináčích a truhlících.Tvoří dlouhé šlahouny plné plodů, které postupně dozrávají až do zámrazu. Zazimovat můžete v truhlíku, který dáte do hlíny venku na chráněném místě nebo ve skleníku, popřípadě v zimní zahradě.   j1 - Jahoda Elan F1 - vysoce aromatická profi-jahoda, od konce června až do mrazů bohatá úroda téměř 6 cm dlouhých, zářivých plodů.    

Cena: 49,- Kč s DPH

Více variant

STÁLEPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack

STÁLEPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack

 Aromas je stáleplodící velkoplodá odrůda kvalitní chuti, kvete růžovými květy, plody jsou velké, kuželovitého tvaru. Také nabízíme textilii pro výsadbu jahod, najde ji v našem e-shopu, v sekci NETKANÉ TEXTILIE.  

Cena: 150,- Kč s DPH

Více variant

JEDNOPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack

 JEDNOPLODÍCÍ  ODRŮDY 10 pack

ELSANTA plody světle červené, vyšší váhy s velmi dobrou trvanlivostí. Chuť je sladce nakyslá.SENGA SENGANA plody střední velikosti, tmavě červené,šťavnaté. Chuť je sladce navinulá a aromatická. Plodnost je velká, jedna rostlina má až 150 plodů.Také nabízíme textilii pro výsadbu jahod,najde ji v našem e-shopu, v sekci NETKANÉ TEXTILIE.  

Cena: 130,- Kč s DPH

Více variant

Měsíční jahody Rujana

Měsíční jahody Rujana

  Měsíční jahůdky s velice lahodnou, aromatickou chutí .Jsou velmi podobné lesním jahodám. Bohatě kvetoucí odrůda se silnou násadou drobných velice lahodných a aromatických plodů. Vhodná i do truhlíků či závěsů.  

Cena: 25,- Kč s DPH

Více variant

1