JAHODY

Jahody stáleplodící převislé - ELAN F1- V Y P R O D Á N O

Jahody stáleplodící  převislé - ELAN F1- V Y P R O D Á N O

ELAN F1 je vhodná odrůda pro pěstování v květináčích a truhlících.Tvoří dlouhé šlahouny plné plodů, které postupně dozrávají až do zámrazu. Zazimovat můžete v truhlíku, který dáte do hlíny venku na chráněném místě nebo ve skleníku, popřípadě v zimní zahradě.   j1 - Jahoda Elan F1 - vysoce aromatická profi-jahoda, od konce června až do mrazů bohatá úroda téměř 6 cm dlouhých, zářivých plodů.    

Cena: 49,- Kč s DPH

Více variant

STÁLEPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack -V Y P R O D Á N O

STÁLEPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack -V Y P R O D Á N O

 Aromas je stáleplodící velkoplodá odrůda kvalitní chuti, kvete růžovými květy, plody jsou velké, kuželovitého tvaru. Také nabízíme textilii pro výsadbu jahod, najde ji v našem e-shopu, v sekci NETKANÉ TEXTILIE.  

Cena: 150,- Kč s DPH

Více variant

JEDNOPLODÍCÍ ODRŮDY 10 pack -V Y P R O D Á N O

 JEDNOPLODÍCÍ  ODRŮDY 10 pack -V Y P R O D Á N O

ELSANTA plody světle červené, vyšší váhy s velmi dobrou trvanlivostí. Chuť je sladce nakyslá.SENGA SENGANA plody střední velikosti, tmavě červené,šťavnaté. Chuť je sladce navinulá a aromatická. Plodnost je velká, jedna rostlina má až 150 plodů.Také nabízíme textilii pro výsadbu jahod,najde ji v našem e-shopu, v sekci NETKANÉ TEXTILIE.  

Cena: 130,- Kč s DPH

Více variant

Měsíční jahody Rujana- V Y P R O D Á N O

Měsíční jahody Rujana- V Y P R O D Á N O

  Měsíční jahůdky s velice lahodnou, aromatickou chutí .Jsou velmi podobné lesním jahodám. Bohatě kvetoucí odrůda se silnou násadou drobných velice lahodných a aromatických plodů. Vhodná i do truhlíků či závěsů.  

Cena: 25,- Kč s DPH

Více variant

1